ליווי פרויקטים

Israel-Poland Team

Accompanying projects picture

בשנים האחרונות ניכרת תנופה אדירה בהיקף ההשקעות הישראליות בפולין. יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בפרויקטים פולניים, על שלל התחומים המגוונים שמציעה הכלכלה הצומחת הזו. מה שנדמה, ממבט מהצד, כמשימה פשוטה ומניבה, יכול להתגלות לאחר מעשה כמשימה מורכבת ולא פשוטה כלל וכלל.
נכון שיש רווחים אדירים לגרוף מהשקעות בפולין, אך ללא ליווי פרויקטים מקצועי ואישי הסיכויים להכניס את הרגל אל השוק הפולני קטנים מאוד. בשלב הזה אנחנו נכנסים לתמונה עם שירותי ליווי הפרויקטים שאנחנו מציעים.

על מה מדובר

זה לא סוד שהכלכלה הפולנית היא ביצת הזהב של המשקיעים ברחבי העולם. כבר קרוב לשלושים שנה שנרשמת מגמת צמיחה של לפחות שלושה אחוזים בשנה וכיום ניצבת הכלכלה הפולנית במקום השישי באירופה. לצד השקעות מקומיות ענפות, קיימות אינספור אפשרויות והזדמנויות עסקיות למשקיעים זרים המעוניינים להרחיב את פורטפוליו ההשקעות שלהם. אבל, כדי להצליח ולהכניס את הרגל בדלת השוק הפולני, יש צורך להכיר את עולם העסקים והתרבות המקומית.

בשל שנים של התערבות זרה במדינתם, הפולנים הם חשדניים מטבעם. הם לא אוהבים לעשות עסקים עם אנשים שלא מכבדים את התרבות שלהם, ולכן היכרות עם השפה הפולנית היא רק קצה המזלג מסט הכישורים הנדרשים מאלו המעוניינים להשקיע בפולין. אנחנו ב – Israel & Poland מעניקים ליווי פרויקטים בצורה אישית ומקצועית. באמתחתנו כל הפתרונות הנדרשים לישראלים שרוצים להשקיע בפולין.

הבירוקרטיה הפולנית, גם היא, לא מקלה על המשקיעים הזרים. למשל, כל עסק המעוניין לפעול בפולין נדרש על פי חוק לפתוח ישות עסקית בפולין. התהליך הזה הוא סבך בירוקרטי שדורש הכרות מקדימה, הבנת השפה הפולנית והכרות מעמיקה עם הפרויקטים הממשלתיים והטבות המס השונות. כל אלו יכולים להלחיץ ולהרתיע משקיעים שונים מלהיכנס לפרויקטים בפולין, זו הסיבה שהחלטנו להנגיש את ההשקעות בפולין על ידי ליווי פרויקטים שנעשה בעברית.

ליווי פרויקטים עם Israel & Poland

כחלק ממערך השירותים שאנחנו ב – Israel & Poland מציעים נוכל להעניק לכם מגוון של פתרונות ושירותים הוליסטיים. לא משנה באיזה שלב נמצאת ההשקעה שלכם, אם אתם רוצים להיכנס לפרויקט קיים או אם יש לכם פרויקט שנמצא בשלביו הראשונים. הליווי שלנו יותאם לשלב בו אתם נמצאים ומשם נצעד יחדיו ונראה איך החזון הופך למציאות, והמציאות הופכת למניבת רווחים.

בשלב הראשוני נמליץ, ואף נשמח לסייע, בחקר שוק מקיף הנוגע לפרויקט המדובר. אנו נאסוף בעבורכם את המידע וננתח אותו כדי להגיש לכם אותו בצורה ברורה ובהירה. בעזרת חקר השוק נציג לכם את המציאות הכלכלית בפלח השוק שבו תרצו להשקיע, יחדיו נגבש את דרכי הפעולה הבאים ונבנה תוכנית עבודה מסודרת על פיה נפעל.
כחלק מליווי הפרויקטים שאנחנו מציעים, נטפל בכל הקשור להקמת הנציגות המקומית של העסק שלכם בפולין. לשרותכם נעמיד מערך מקצועי ונרחב של פתרונות לוגיסטיים ובירוקרטים שיהוו גשר תפעולי בינכם לבין הפרויקט הפולני.

אנו נשמש בעבורכם כפה ועיניים בכל הקשור להתפתחות הפרויקט, אתם תהיו אלו שיקבעו את ההחלטות, ואנחנו נפעל בשטח בשמכם. החל בארגון פגישות עסקיות וניהול משא ומתן בשמכם, נשמח להציע לכם את כל אשר יידרש למען הצלחת העסק.

למה דווקא אנחנו?

עידן וגיא, האנשים העומדים מאחורי Israel & Poland, חיים ונושמים את פולין בכלל ואת עולם העסקים הפולני בפרט כבר למעלה מעשור. הם מביאים ניסיון מקצועי מצטבר של עשרות שנים בניהול ובפיתוח של פרויקטים עסקיים בארץ ובפולין. לאחר שעבדו בנפרד והגיעו להישגים, הם החליטו לאחד כוחות ולאפשר לישראלים אחרים ליהנות מהצמיחה הכלכלית האדירה שחווה פולין.

הקשרים העסקיים שפיתחו במהלך השנים, יחד עם ההיכרות המעמיקה שלהם בעולם הבירוקרטיה והעסקים הפולני, מאפשרת לך הבנה מעמיקה יותר של הצפוי לבוא. הרשת העסקית שהם מציעים כוללת ליווי פרויקטים מלא, החל בפתיחת העסק ועד איתור אפיקי השקעה ושותפים פוטנציאליים. האהבה של השניים ללקוחותיהם מורגשת בכל צעד לאורך הדרך, זו הסיבה שרבים מאנשי העסקים והחברות אשר פועלים עימם בשיתוף עושים זאת כבר שנים ארוכות.

בעינינו אין דבר העומד בפני הרצון, זה המוטו שלנו והדרך שבה אנחנו עושים עסקים. נשמח מאוד לשמוע מכם ולראות כיצד נוכל להשתלב בחזון העסקי שלכם וכיצד שירות ליווי הפרויקטים שלנו יוכל לסייע לכם.

רוצים הבהרות ? יש לכם שאלות ?

4 + 15 =

אתם מוזמנים להיעזר בנו 

פתיחת עסק בפולין – ליווי אישי

פתיחת עסק בפולין – ליווי אישי

רוב אנשי העסקים/חברות שהחלו פעילות בפולין והצליחו בעיסוקם, הם בעלי יישות עסקית רשומה בפולין. אם זה חברה בע"מ, עמותה או כל סוג אחר של יישות רשומה שמותרת על פי החוק הפולני. לא ניתן לומר שתהליך של רישום עסק חדש בפולין הוא הליך פשוט וקל. ישנן לא מעט נקודות חשובות שמחייבות...

חקר שוק, ניתוח “נישות” עסקיות לפי הגדרת לקוח

חקר שוק, ניתוח “נישות” עסקיות לפי הגדרת לקוח

צד הכרחי וחשוב בבואכם להכנס לשוק חדש עם מוצר או שירות  הוא כמובן חקר שוק. מטרתו לאסוף מידע עבורכם, אודות המציאות הכלכלית בשוק החדש שאתם מעוניינים להשתלב בו. חשוב מאד לבצע את הסקירה בצורה מקצועית, שיטתית ואובייקטיבית. כבעלי ניסיון רב בניהול והקמה של עסקים בפולין,...

ייצוג חברות ישראליות ואנשי עסקים בפולין

ייצוג חברות ישראליות ואנשי עסקים בפולין

עסק או חברה בעלת נציגות מקומית זוכה ביותר אמון ועל כן גם בהצלחה רבה יותר בקרב לקוחות פוטנציאליים. הוצאה מהסוג הזה, של פתיחת נציגות רשמית במדינה זרה, מהווה השקעה לא קטנה בשביל עסק מתחיל . אנו מציעים ללקוחותינו שירות של נציגות מקומית במרכז ובמזרח אירופה, עם מערך רחב...

ארגון תערוכות וכנסים מקצועיים בפולין

ארגון תערוכות וכנסים מקצועיים בפולין

פולין היא מדינה בעלת אוכלוסיה שקרובה ל 40 מיליון תושבים וחברה באיחוד האירופאי משנת 2004. כלכלה מתקדמת ומתפתחת עם הבורסה הגדולה ביותר במזרח ומרכז אירופה. רמת חיים גבוהה ביחד עם איכות חיים שעולה משנה לשנה, בטיחות, חינוך וחופש כלכלי. בפולין מתקיימים מאות כנסים מקצועיים...