ארגון תערוכות וכנסים מקצועיים בפולין

Israel-Poland Team

exhibitions and professional conferences picture

פולין היא מדינה בעלת אוכלוסיה שקרובה ל 40 מיליון תושבים וחברה באיחוד האירופאי משנת 2004. כלכלה מתקדמת ומתפתחת עם הבורסה הגדולה ביותר במזרח ומרכז אירופה. רמת חיים גבוהה ביחד עם איכות חיים שעולה משנה לשנה, בטיחות, חינוך וחופש כלכלי.

בפולין מתקיימים מאות כנסים מקצועיים ותערוכות מקומיות ובינלאומיות במהלך השנה. אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לחדירה לשוק עם מוצר או שירות חדש הן אותם כנסים ותערוכות, שעוזרים ליצירת קשרים עסקיים ישירים ואישיים עם ספקים ו/או לקוחות.

 מזה מספר שנים שאנו מסייעים ללקוחותינו להשתתף ולקחת חלק בכנסים ובתערוכות מקצועיות ומגוונות ברחבי פולין ולמקסם תועלת בהן, ע”י פתיחת השוק המקומי וניצול הזדמנויות חדשות.

 הפעילות שלנו כוללת :

  • איסוף מידע וחשיפתו ללקוח על תערוכות\כנסים על פי פרופיל הלקוח, הענף ופלח השוק אליו הלקוח מעוניין להחשף, במטרה לפשט ללקוח את קבלת ההחלטה הנכונה, באילו מהתערוכות\כנסים אנו ממליצים להשתתף.
  • ניהול מסע ומתן וקשר ישיר עם החברות המארגנות את התערוכות והכנסים.
  • הקמה של ביתן\דלפק, פרסום מוקדם, הזמנות מראש ללקוחות פוטנציאליים, מתורגמנים, דיילות, כיבוד קל, פוליגרפיה, תרגום קטלוגים וחומר פרסומי ועוד.
רוצים הבהרות ? יש לכם שאלות ?

6 + 4 =

אתם מוזמנים להיעזר בנו 

ליווי פרויקטים

ליווי פרויקטים

בשנים האחרונות ניכרת תנופה אדירה בהיקף ההשקעות הישראליות בפולין. יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בפרויקטים פולניים, על שלל התחומים המגוונים שמציעה הכלכלה הצומחת הזו. מה שנדמה, ממבט מהצד, כמשימה פשוטה ומניבה, יכול להתגלות לאחר מעשה כמשימה מורכבת ולא פשוטה כלל...

פתיחת עסק בפולין – ליווי אישי

פתיחת עסק בפולין – ליווי אישי

רוב אנשי העסקים/חברות שהחלו פעילות בפולין והצליחו בעיסוקם, הם בעלי יישות עסקית רשומה בפולין. אם זה חברה בע"מ, עמותה או כל סוג אחר של יישות רשומה שמותרת על פי החוק הפולני. לא ניתן לומר שתהליך של רישום עסק חדש בפולין הוא הליך פשוט וקל. ישנן לא מעט נקודות חשובות שמחייבות...

חקר שוק, ניתוח “נישות” עסקיות לפי הגדרת לקוח

חקר שוק, ניתוח “נישות” עסקיות לפי הגדרת לקוח

צד הכרחי וחשוב בבואכם להכנס לשוק חדש עם מוצר או שירות  הוא כמובן חקר שוק. מטרתו לאסוף מידע עבורכם, אודות המציאות הכלכלית בשוק החדש שאתם מעוניינים להשתלב בו. חשוב מאד לבצע את הסקירה בצורה מקצועית, שיטתית ואובייקטיבית. כבעלי ניסיון רב בניהול והקמה של עסקים בפולין,...